Prekių pirkimo – pardavimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1 Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra teisinis dokumentas, privalomas šalims, kuriame nustatomos Pirkėjo ir pardavėjo www.bugis.lt (toliau – Pardavėjas) teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu elektroninėje parduotuvėje www.bugis.lt susijusios nuostatos.

1.2 Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus ir apie tai informuodamas Pirkėjus.

1.3 Vykdydamas užsakymą Pirkėjas patvirtina, jog yra veiksnus ir turi teisę pirkti.

1.4 Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamas prekes ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.

2. Atsiskaitymo būdai

2.1 Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.

2.2 Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

2.2.1 Apmokėjimas banko pavedimu. Pasirinkęs atsiskaitymą banko pavedimu, Pirkėjas įprastu būdu (elektronine bankininkyste ar banko skyriuje) atlieka pavedimą į mūsų banko sąskaitą:

Bankas: Swedbank AB

Sąskaita: LT807300010108351302

Gavėjas: Mantas Junevičius

Mokėjimo paskirtis: (užsakymo nr.)

Atlikti pavedimą Pirkėjas privalo per 72 val., to nepadarius, užsakymas bus anuliuojamas.

2.2.2 Grynaisiais pinigais atsiėmimo metu. Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais. Pasirinkęs šį atsiskaitymo būdą, Pirkėjas atsiskaito ne užsakymo metu, o kai atsiima užsakytas prekes Vilniaus mieste. Dėl prekių atsiėmimo ir pristatymo Vilniaus mieste teirautis tel. +370 639 82088.

2.3 Pardavėjas užsakymą pradeda vykdyti tik gavęs pilną apmokėjimą už prekes. Apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje.

3. Prekių pristatymas

3.1 Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą (adresą).

3.2 Pristatymo Lietuvoje kaina naudojantis UAB „Omniva“ kurjerių paslaugomis nuo 2,95 EUR, Lietuvos pašto paslaugomis nuo 1,70 EUR. Prekių pristatymo terminas nuo apmokėjimo gavimo trunka 1–3 darbo dienas. Už vėluojantį užsakymą atsako vežėjas.

3.3 Pasirinkus pristatymo būdą UAB „Omniva“, prekes Jūsų nurodytu adresu pristatys kurjeriai prieš tai susisiekę su Jumis telefonu (todėl būtina nurodyti teisingą gavėjo adresą ir telefono numerį). Paprastai prekes kurjeriai pristato per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje.

3.4 Pasirinkus pristatymo būdą „Lietuvos paštas“, prekės bus siunčiamos registruotu paštu į artimiausią Lietuvos pašto skyrių užsakyme nurodytu adresu (todėl būtina nurodyti teisingą gavėjo adresą). Prekės bus pristatytos į namus arba informacinis lapelis apie prekės gavimą bus įmestas į pašto dėžutę užsakyme nurodytu adresu, prekę atsiimsite pašto skyriuje. Laiku nesulaukus pranešimo apie pristatytas prekes, nedelsiant susisiekite su artimiausiu Lietuvos pašto skyriumi arba su mumis tel. +370 639 82088.

3.5 Pasirinkęs punktą – Prekių atsiėmimas apmokėjimo metu, Pirkėjas turės galimybę prekes apžiūrėti ir atsiimti parduotuvėje Vilniaus mieste, Šeškinės g. 22A.

3.6 Perkant prekių už 100 EUR ir daugiau prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai.

3.7 Pageidaudamas kitokių pristatymo būdų (siuntimas paštomatu ir pan.), Pirkėjas turėtų susisiekti su Pardavėju tel. +370 639 82088.

3.8 Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui vadovaudamasis pirkimo procese nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.

4. Garantijos ir prekių grąžinimas

4.1 Kiekvienos elektroninėje parduotuvėje www.bugis.lt parduodamos prekės savybės nurodomos prie tos prekės esančiame prekės aprašyme.

4.2 Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

4.3 Internetinėje parduotuvėje www.bugis.lt pirktos prekės grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

4.4. Pardavėjas taiko 30 kalendorinių dienų pinigų grąžinimo ir pirktos prekės garantiją.

4.4 Visais prekių grąžinimo klausimais teirautis tel. +370 639 82088 ar el. paštu info@bugis.lt.

5. Privatumo politika

5.1 Apsipirkti vaikiškų prekių internetinėje parduotuvėje www.bugis.lt gali visi registruoti ir neregistruoti vartotojai. Užsisakydamas prekes Pirkėjas turi įvesti savo vardą, pavardę, gyvenamą vietą, telefoną ir elektroninio pašto adresą. Norėdamas prisijungti turi nurodyti elektroninio pašto adresą ir įvesti slaptažodį.

5.2 Sutikdamas su šiomis Taisyklėmis, Pirkėjas sutinka, kad jo nurodytu elektroninio pašto adresu bus siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui, apmokėjimui ir pristatymui įvykdyti, taip pat sutinka, jog elektroninio pašto adresas bus naudojamas tiesioginės rinkodaros tikslais.

5.3 Pardavėjas užtikrina, kad aukščiau minėti Pirkėjo duomenys bus naudojami tik prekių pirkimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

5.4 Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

6. Baigiamosios nuostatos

6.1 Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

6.2 Taisyklių pagrindu kylantiems teisiniams santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

6.3 Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 

Taip pat kviečiame susipažinti su Vartotojų teisių direktyvos (2011/83/ES) reikalavimais dėl vartotojų teisių apsaugos, įsigaliojusiais nuo 2014 m. birželio mėn.: http://vartotojuteises.lt/projektai/2014_naujos_vartotoju_perkanciu_nuotoliniu_budu_teises